Od 40 lat mieszka w Niemczech, ale regularnie odwiedza Polskę. Właśnie ukazała się jego autobiografia pt. „Nie mówcie mi jak mam żyć” pióra Michała Pola. Jak postrzega Polskę? Jest zadowolony, gdy od Niemców słyszy komplementy o Polsce. Mówi też, dlaczego sport i biznes, to prawie to samo.